- Packaging content: 1 piece(s)
You are a hairdressing wholesaler?
Login
You are a hairdresser?
Find a distributor
Article number:
14102326
Product information
Delivery contents
mechanics is separately available under item-numbers 14102093 (black) or 14102094 (silver)
Technical information
| battery included in delivery | 1 |
|---|---|
| colour | black |
| height | 10 cm |
| width | 35 cm |
| depth | 34 cm |
| Contents (pcs.) | 1 |
| height seat cushion (cm) | 10 cm |
| seat cushion dimensions | 35 x 34 cm |
| seat height | no value |
More information about the product in the catalogue on page:
43